11-м у краєзнавчому музеї

Для учнів, Новини, Новини з класів

img_9292

27 вересня учні 11-М класу відвідали в Черкаському обласному краєзнавчому музеї виставку «Українська Друга світова», яка була створена спільними зусиллями Українського інституту національної пам’яті та Центру досліджень визвольного руху.

    Екскурсовод музею дуже детально розповіла про Другу світову війну – найбільший збройний конфлікт в історії людства. В ньому протистояли два військово-політичні блоки – держави Осі та Об’єднані Нації (Союзники).

     Виставка вперше представляє український вимір Другої світової війни. Від 1 вересня 1939 р., коли українці у складі Війська Польського стали до бою з гітлерівськими агресорами, до останніх пострілів на Далекому Сході – у війні з Японією. У центрі уваги експозиції – передусім Україна й роль українців у світовій війні. І найголовніше: внесок українського народу в перемогу над нацизмом. На всіх фронтах: від Атлантики до Тихого океану.

  Виставка «Українська Друга світова» створена спільними зусиллями Українського інституту національної пам’яті та Центру досліджень визвольного руху.

http://www.ww2.memory.gov.ua/vystavka/

За матеріалами Токової В.В.

Більше фото дивіться у фотоальбомі шкільних соціальних групах Вконтакті

Переглядів: 380