Змістовна подорож книжковими виставками учнів 4-Б класу

Новини, Новини з класів

CRdxhXMFeWw     17 вересня учні 4-Б класу (класовод Шпетна Т.В.) відвідали Обласну дитячу бібліотеку для дітей та юнацтва. Впродовж зустрічі було проведено бібліотечний урок, під час якого діти відвідали читальний зал та переглянули тематичні виставки до дня народження Великого Кобзаря, до Дня незалежності України, виставки про права дитини і про правила дорожнього руху (що є зараз актуальним, оскільки триває місячник «Увага! Діти на дорозі!».

Після перегляду тематичних виставок дітям запропонували трішки розважитися і пограти в командні ігри. Їх поділили на дві рівні групи – на дві команди: «Розумник» та «Усмішка». У такому складі проведено вікторину про права дитини.За підсумками гри перемогла дружба. Діти залишилися дуже задоволеними, а в подарунок  переглянули мультфільми.

Діти в гарному настрої вирушили додому і висловили бажання ще  завітати до Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва.

pRHVAUpbNxY  ys_pYF5Lovs