Сторінка Ботаніка

«Ботаніки»

У словнику молодіжного сленгу з приводу «ботаніка» можна прочитати таке:

• Ботанік – це людина, котра занадто багато вчиться;
  • Ботанік – нудний учень, понурий зануда;
  • Ботанік – «заучена» особа, відмінник;
  • Ботанік – це людина, яка дуже часто уникає спілкуванням з іншими людьми, витрачаючи вільний час на навчання, читання книг і т. п.
  • Ботанік – допитливий зануда, який завжди в курсі наукових новин, і який обов’язково вчиться на відмінно.
  • Ботаніки – часто розумні, і не зовсім комунікабельні люди. Перебувають у своєму світі, тому дуже важко знаходять спільну мову з іншими людьми.

Однолітки не люблять «ботаніка» навіть не тому, що він – «заучений», а тому що нудний і понурий. Однокласники «ботаніка», на жаль, вважають, що надмірна любов до знань і веселощі – речі несумісні, майже як геній і лиходійство. Уява відразу малює таку картину: нудний, невеселий хлопчик, такий собі дванадцяти-тринадцятилітній «доктор Фауст», у чорній «академічній» шапочці та темному довгому плащі гортає запилені фоліанти, підперши щоку рукою. Біля хлопчика живою спокусою в’ються веселі друзі, у вікно зазирає весна, але він ні на що не реагує, а все читає й читає… Потім хлопчик виростає і так само не звертає жодної уваги на різних Маргарит, як раніше – на друзів та весну. Або, наприклад, ще одна картинка: «ботанічка» – така собі «синя панчоха», закоротко стрижена або з нудним мишачого кольору хвостиком на голові, сіро й нудно одягнена, неусміхнена… Вона все читає й читає або стукає пальчиками по клавіатурі, не звертаючи жодної уваги на хлопчиків, подруг та весну. Звісно, обидві ці картини – трохи перебільшене зображення «ботаніків». Але деякі характерні риси «ботанічної» поведінки в них наявні. Бо якби «ботанік» був жвавим, веселим і азартним, то його б називали не «ботаніком», а, скажімо, «зоологом». Рослини й дерева, на думку школярів і студентів, геть-чисто позбавлені темпераменту, тоді як у тваринному світі темпераменту і життєвої енергії – скільки завгодно! У «ботаніків» дивне відчуття обов’язку: вони виконуватимуть покладені на них завдання та доручення, не зважаючи на тепле весняне повітря за вікном і алергію на книжковий пил.

Підбірка з інтернету

Уважно подивись на малюнок і розгадай сірникову нерівність…

Як помножити будь-які числа в умі?

Цікаві факти про людину

Від чого залежить колір очей

Як визначити характер людини по почерку

10 фактів про Черкаси