7-Б зустрічав справжніх полярників!!!

Для учнів, Наші досягнення, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

19 лютого у нашій школі відбулася довгоочікувана зустріч з полярниками Національного антарктичного наукового центру Олександром Савицьким та Миколою Старинцем.

Гостей супроводжував Анатолій Депутат, начальник відділу виховної роботи та соціального захисту управління освіти Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Ще у жовтні учні 7-Б класу взяли участь у конкурсі “Запроси до себе полярника”. За умовами конкурсу, учні повинні були написати полярникам креативний лист-запрошення та мотивувати, чому гості мають відвідати саме їх заклад, а також відповісти на питання про Антарктиду. Усього українські школярі надіслали понад 200 листів, із яких учасники експедицій відібрали найцікавіші. Лист учнів 7-Б класу потрапив до списку обраних!

Учні спілкувалися з представниками однієї з найунікальніших та героїчних професій, з людьми, які відважно підкорюють льодові простори та просувають українську науку вперед в умовах вічної мерзлоти. Як же цікаво було! Діти слухали про полярну станцію ім. Вернадського, про роботу і побут полярників та про дивовижну природу Антарктиди. Учні довго не хотіли відпускати гостей, так цікаво було слухати їх розповіді, потримати в руках справжнє яйце пінгвіна, понюхати пір’ячко пінгвіна та потрогати на дотик один з 600 видів лишайників Антарктиди… А які чудові фото антарктичних просторів, пінгвінів та риб!!! Хтозна, можливо, для когось ця зустріч стане доленосною, і хтось із допитливих учнів 7-Б обере у майбутньому героїчну професію полярника.

До слова зазначимо, що на зустріч завітали і учні 4-А класу, теж розказавши дещо про пігвінів, а також учні 7-А класу. Зустріч справді була цікавою і динамічною! А ще до школи завітали журналісти, які зняли невеликий сюжет про цю подію і видатних людей! Посилання на відеосюжет уже є на нашій сторінці у Фейсбуці або ж тут: https://ck.suspilne.media/news/11057?fbclid=IwAR1DnxuuKKLwssKljkPXwccjEFKzqi_qzo8fZt6Qy9STAEdsUBOR5qn_qTA

Фотокалейдоскоп емоцій тут

За інформацією Л.А. Щербатюк