Акція “Повертайся живим” відбулася!

Міські новини, Новини

g3WoZbWjq4016 жовтня учні нашої школи взяли участь у Всеукраїнській акції «Повертайся живим», яку було організовано міським учнівським самоврядуванням за ініціативи колективу спеціалізованої школи № 28. Головним завданням заходу було посилити віру в перемогу і якнайшвидше повернення додому   наших хлопців, які захищають  кордони держави на Сході. На  заході були присутні Валерій Данилевський, директора Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, депутат Анатолій Бондаренко, заступник директора департаменту – начальник управління освіти Євген  Степко, методист міського методичного кабінету установ освіти Деркач Л.М. та завідувач лабораторії виховної роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради В.С. Кудін.

Перед початком такого масштабного дійства усі його учасники могли переглянути невеличкий концертний виступ колективів міста Черкаси, які проспівали патріотичних пісень. Після відзнятого флеш-мобу виступили присутні очільники, які подякували учасникам за патріотичне налаштування, за ту підтримку, яку школярі дають наших хлопцям – нашим героям.

Усі учасник акції вийшли захоплені цим дійством!

Від нашої школи у флешмобі взли участь:

Атамась Каріна, 11м

Кириленко Марина, 11м

Мудра Вікторія, 9м

Круць Наталія, 10ф

Вискварка Ірина, 10ф

Корінь Дар”я, 10ф

Ключка Оксана, 10ф

Прокопенко Тетяна, 10ф

Таран Діана, 10ф

Кадук Катерина, 8а

Чуйко Поліна, 8а

Королик Владислав, 9б

Параскевич Владислав, 8а

Радиманов Даніла, 8а

Кухоль Євген, 9б

Дереза Дарина, 10ф

Тарасова Альона, 10ф.

Відео флешмобу можна переглянути у розділі “Відеофайли” нашого сайту.

Фото – у фотоальбомі сайту “Повертайся живим!” та в групі Вконтакті.