Андріївські вечорниці 10м класу…

Новини, Новини з класів

IMG_8933Осіння подорож до чарівного Закарпаття надихнула учнів 10м класу поринути у давню історію нашого славного народу і відчути на собі справжні його традиції … і тут закрутилося. Сценарій, декорації та вечірні репетиції…

Вечір 11 грудня, актова зала немов перетворилася на старовинну українську хату, повна зала батьків, які очікують на виступ своїх дітей, вчителі, які з цікавістю чекають на вечорниці, та запах пухких вареників, пиріжків та різних смаколиків.

Українські вечорниці

Починаємо вже не раз,

Хай сміх, і пісня ллється

В серці кожного із нас.

І понеслося… вечорниці розпочали вчителі Токова Валентина Валеріївна (господиня свята), Пожарська Наталія Анатоліївна та Донець Валентина Степанівна, а потім полинула пісня, а за нею і все дійство, дід з бабою, які запросили до своєї хати молодь: Галю з Голохвастовим, дівчат та хлопців, які жартували, співали українських народних пісень, гадали на Андріївських вечорницях, калиту кусали та танцювали запальну українську польку.

А по завершенню свята учні пригощали усіх присутніх смачними стравами, які вражали своєю різноманітністю, фотографувалися та ділилися враженнями від свята.

От поволі затихають наші вечорниці,

Не забудьте ви дорогу до нашої світлиці!

Хай любов і щире слово душу вам зігріє!

Пам’ятайте вечорниці в ніч на Андрія!

Вечорниці 10м класу залишаться у пам’яті присутніх надовго, адже свято, яке подарували діти – це неймовірна казка та частинка історії нашого славетного народу, яку неможливо забути!!!

Щиро дякуємо усім, хто допоміг організувати це свято та надав нам у користування українські костюми.

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті  і на Фейсбуці

Переглядів: 982