Предметні конкурси

Досягнення 2015-2016н.р.

  1. БАКУНОВ МАКСИМ, учень 4а класу, ІІІ місце у міському конкурсі знавців природи серед учнів 3-4-х класів (вчитель Кудря В.В.)
  2. НАМОФІЛОВ ВЛАДИСЛАВ, учень 3б класу, подяка за якісну підготовку та глибокі знання у міському конкурсі з природознавства серед учнів 3-4 класів (вчитель Колосова А.І.)
  3. БРИКСА КАМІЛА, учениця 4а класу, подяка за якісну підготовку та глибокі знання у міському конкурсі юних математиків серед учнів 3-5 класів (вчитель Кудря В.В.)
  4. ПОГОРЕЛЬСЬКИЙ МИХАЙЛО, учень 3а класу, подяка за якісну підготовку та глибокі знання у міському конкурсі юних математиків серед учнів 3-5 класів (вчитель Ділягіна Р.О.)
  5. ДЕРЕЗА ДАРИНА, учениця 11Ф класу, ІІ місце у міському етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вчитель Рожко Л.А.)
  6. ДЕРЕЗА ДАРИНА, учениця 11Ф класу, І місце у міському етапі ХV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Рожко Л.А.)
  7. ДЕРЕЗА ДАРИНА, учениця 11-Ф класу, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури (вчитель Рожко Л.А.)
  8. ЛУК’ЯНИЦЯ ВАСИЛЬ, учень 7-Б класу, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з біології (вчитель Макаренко М.В.)
  9. ЛУК’ЯНИЦЯ ВАСИЛЬ, учень 7-Б класу, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з математики (вчитель Ткаченко Ю.О.)
  10. КУХОЛЬ ЄВГЕНІЙ, учень 10-М класу, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з астрономії  (вчитель Токова В.В.)
  11. ПЕРЕПЕЛИЦЯ ВІРА, учениця 7-Б класу, ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії (вчитель Гаврилюк О.А.)
  12. МАНЬКО ВЛАДИСЛАВА, учениця 9-А класу, ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з технологій (вчитель Байдак Т.В.)
  13. ВОЛОЩУК ЮЛІЯ, учениця 4-Б класу грамота за участь в Черкаському обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису на протипожежну та техногенну тематику (вчитель Чумак О.А.)
  14. ЦЮПА БОГДАН, учень  10м класу сертифікат за участь у VІ Всеукраїнські учнівські конференції «Мовний образ сучасного українця» (вчитель Українець І.К.)
  15. ПОГОРЕЛЬСЬКА АНАСТАСІЯ, учениця 10м класу, сертифікат за участь у VІ Всеукраїнські учнівські конференції «Мовний образ сучасного українця» (вчитель Українець І.К.)

Досягнення 2014-2015н.р.

  1. Корінь Дар’я ІІІ місце у міському конкурсі читців поезії В. Симоненка «Поет духовної свободи» (вчитель Рожко Л.А.).
  1. Корінь Дар’я подяка у міському конкурсі читців «Мистецтво у віршах» (вчитель Рожко Л.А.).
  1. Горбенко Каріна отримала відзнаку «За творче висвітлення теми війни в історії нашого народу» у міському конкурсі учнівських творів «Афганістан: біль і безсмертя» (вчитель Рожко Л.А.).
  1. Ключка Оксана переможниця конкурсу читців у номінації «Емоційність виконання» з нагоди 200-річчя від Дня народження М.Ю. Лермонтова серед учнів та студентів м. Черкаси та області (вчитель Рожко Л.А.).
  1. Корінь Дар’я отримала подяку у І міському конкурсі читців української поезії «мистецтво у віршах» номінація «Декламація поезія класиків» (вчитель Рожко Л.А.).
  1. Корінь Дар’я ІІІ місце у міському конкурсі монологів зі світової літератури (вчитель Рожко Л.А.).
  1. Шевкаленко Марія отримала сертифікат за оригінальність учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції з нагоди 200-річчя від Дня народження М.Ю. Лермонтова (вчитель Рожко Л.А.).
  1. Буряк Євгеній ІІІ місце у міському етапі мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка (вчитель Українець І.К.).
  1. Шувалова Євгенія ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу імені П. Яцика (вчитель Черкащенко Н.Г.).
  1. Патлань Дана ІІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу імені П. Яцика (вчитель Українець І.К.).
  1. Дереза Дарина ІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу імені П. Яцика (вчитель Рожко Л.А.).
  1. Лукяниця Василь І місце у міському етапі Міжнародного конкурсу імені П. Яцика (вчитель Величко Т.В.).
  1. Леонов Станіслав ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін «Екологія» (вчитель Кумечко Л.П.).
  1. Патлань Дана ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін «Біологія» (вчитель Макаренко М.В.).
  1. Леонов Станіслав ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін «Біологія» (вчитель Кумечко Л.П.).
  1. Леонов Станіслав ІІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін «Астрономія» (вчитель Токова В.В.).
  1. Дереза Дарина ІІ місце ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін «Українська мова» (вчитель Рожко Л.А.).
  1. Лукяниця Василь І місце у обласному етапі Міжнародного конкурсу імені П. Яцика (вчитель Величко Т.В.).
  1. Дереза Дарина І місце у міському конкурсі творчих робіт із літератури у номінації «Лист», «Живе той, хто живе не для себе, хто для других виборюєжиття» у рамках літературно-мистецького проекту до 80-річчя від дня народженння В. Симоненка (вчитель Рожко Л.А.)

 

 

Переглядів: 1 280
Яндекс.Метрика