Батьківські збори майбутніх першокласників відбулися…

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

У актовій залі школи пройшли перші батьківські збори майбутніх першокласників під час яких батьки мали змогу переглянути святковий концерт присвячений Дню Матері під час якого витупали творчі колективи школи: вокальна студія «Злагода» та студія танцю «Веселка».

Після невеличкої концертної програми до слова було запрошено директора школи Юрія Васильовича Середу, який ще раз запрошував батьків на навчання у нашу школу та розповів про специфіку роботи закладу. А заступник директора з навчально-виховної роботи Вент Ірина Геліївна зачитала списки дітей та запросила батьків на батьківські збори до майбутніх класних керівників Ділягіної Раїси Олегівни та Колосової Антоніни Іванівни. Тож ще раз запрошуємо до нашої школи. Школа радо відкриває двері для нових учнів, у нашій школі вони отримають не лише високі знання, а й зможуть розкрити свої приховані таланти та вміння.

А біля актової зали свої таланти було втілено у виставці, на якій було представлено роботи учнів школи – це і вишиті рушники, серветки, картини та вироби з декупажу та вирізьблені із деревини. Творчі роботи із вторинної сировини та персональна виставка учня 5-Б класу Козлова Руслана, яку вже цими вихідними можна буде переглянути на телевізійному каналі Рось.

Фото з заходу можна переглянути ТУТ

Переглядів: 990