Батьківські збори майбутніх першокласників відбулися!!!

Новини, Шкільні новини

_DSC1071Цього тижня відбулися батьківські збори майбутніх першокласників.

В актовій залі школи на батьків чекали з нетерпінням. Учнівське самоврядування підготувало невеличку концертну програму “Мамо, ти головна в моїм житті…”

Батьки мали змогу переглянути концертну програму, під час якої артисти декламували вірші, де прославляли  найдорожчу людину на землі – маму. Виступи підготовчої та молодшої групи студії танцю “Веселка” (керівник Резніченко Л.О.) отримали велику кількість глядацьких оплесків. Також під час заходу лунала пісня у виконанні учнів 3-Б класу, яких готувала вчитель музичного мистецтва Зайчук А.О. І на завершення Атамась Каріна заспівала пісню “Мамина сорочка”…

Після концертної програми найменші його учасники показали своє перше дефіле – діти були одягнені у шкільну форму ПП “Шинкаренко”, магазин якого знаходиться у підвальному приміщенні спеціалізованої школи № 3. Представники підприємця розказали про цінову політику, якість товарів та роздали батькам картки на знижку при придбанні їх товарів.

На завершення зборів заступник директора з навчально-виховної роботи Вент Ірина Геліївна розказала батькам про навчальний заклад, запросила до співпраці, представила майбутніх класних керівників та зачитала списки розподілення дітей у класах. Після цього батьки пішли вже на свої перші класні збори.

 Фотографії цього заходу можна переглянути у фотоархіві сайту та у відповідному альбомі шкільної групи ВКонтакті.

_DSC1056_DSC1030

Переглядів: 448