Береженого Бог береже

Новини, Новини з класів

Y04fZjM5JsY 27 лютого  учні 10 – Ф,  10 – А та 9 – М  прослухали лекцію  про правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних  предметів (ВНП).

Під час лекції старший викладач оперативно-тактичної кафедри ІПБ ім.  Героїв Чорнобиля підполковник служби цивільного  захисту Словінський Віталій Казимирович не лише розповів про основні дії при виявленні вибухонебезпечних  предметів, а й наочно продемонстрував їх види. Він закликав учнів бути уважними й обережними, особливо в період, коли терористичні дії з використанням ВНП  на території нашої країни є жахливою реальністю. Учні також переглянули навчальний фільм «Незакінчена війна».

Дякуємо вчителю предмету «Захист Вітчизни» підполковнику Тараненку Станіславу Петровичу за сприяння в організації цієї лекції.

sXTFw6vP4vsWANzL5CbU3I