Буклети від МОН в рамках “антимінної програми”

Новини, Школа безпеки

ЮНІСЕФ спільно з Міністерством освіти і науки України та Державною службою з надзвичайних ситуацій розробили буклети в рамках «антимінної програми», що спрямовані на те, щоб уберегти дітей і дорослих, які перебувають у зоні АТО, від загроз ураження вибухонебезпечними предметами. Про це інформує прес-служба Міносвіти.
Буклети надруковані українською та російською мовами, містять ілюстративний матеріал, а також інформацію, як поводитися дитині у випадку виявлення вибухонебезпечного предмета Завантажити буклети можна за посиланням: БУКЛЕТ!!!
Загалом, інформаційні матеріали будуть поширені у близько 2 000 шкіл Донбасу. Розповсюдженням буклетів займатимуться вчителі, місцеві органи управління освітою та органи управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

УВАГА!!! Буклет додатково буде розміщено в розділ сайту “Школа безпеки”!!!