Черкаські студенти й школярі їздитимуть у тролейбусах за півціни…

Для учнів, Новини, Новини звідусіль

j5BUjr49mS8Уже за півтора місяці всі черкаські школярі й студенти зможуть їздити в тролейбусах за ціною, яка на 50 % менша загальної вартості квитка. Наразі розпочата процедура розгляду та прийняття регуляторного акту. Рішення про це ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Як повідомила під час розгляду цього проекту рішення заступник директора департаменту економіки та розвитку Людмила Гуріненко, різницю в тарифі комунальному підприємству «Черкасиелектротранс» компенсуватимуть за рахунок міського бюджету. На ці потреби в головному кошторисі Черкас заклали близько 835 тисяч гривень.
Утім, не всім членам виконкому така ініціатива здалася доцільною. На думку Сергія Гончара, подібні пільгові програми гальмують «розвиток тролейбусного сполучення в місті».
 – Якщо ми хочемо запровадити таку пільгу в Черкасах, її потрібно монетизувати, – зауважив він. – Така схема й далі заганяє підприємство в прірву, у них немає стимулу працювати.
Із його думкою категорично не погодився депутат міської ради, який був присутній під час розгляду проекту рішення, Олександр Радуцький.
– Якщо в нас є така можливість, щоб наші діти їздили в громадському тролейбусі за півціни, то це наші з вами повноваження – створити комфортні умови для проживання в Черкасах, – зауважив Олександр Романович. – Ми не повинні робити дітей заручниками тієї загальної ситуації, яка склалася в цілому на цьому комунальному підприємстві.
Зрештою, після нетривалої дискусії, члени виконкому підтримали проект рішення.
Разом із тим, у Черкасах продовжують діяти проїзні квитки для цієї категорії населення. Учні шкіл можуть придбати їх за ціною 30 грн (на місяць), а от для студентів він вартуватиме 45 грн. Купити їх можна на першому поверсі Будинку торгівлі.
Відзначимо, що нині в Черкасах вартість проїзду в міському тролейбусі становить 1 гривню 50 копійок. Відтак, студентська й учнівська молодь їздитиме в цьому транспорті за 75 копійок.

За інформацією rada.cherkasy.ua