Педагоги


КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

ПРИЛУЦЬКА
Людмила Олексіївна
класний керівник
1-А класу,
вища категорія,
вчитель-методист
КАНЕЛЬСЬКА
Валентина Миколаївна
класний керівник
1-Б класу,
вища категорія,
старший вчитель
АСТАПЕНКО
Вікторія Михайлівна
класний керівник
2-А класу, 
ІІ категорія
КОЛОСОВА
Антоніна Іванівна
класний керівник
2-Б класу,
вища категорія,
вчитель-методист
КУДРЯ
Віра Василівна
класний керівник
3-А класу,
вища категорія,
вчитель-методист,
голова методоб’єднання
ЧУМАК
Ольга Анатоліївна
класний керівник
3-Б класу,
вища категорія,
вчитель-методист

ПРАВДЮК Людмила Петрівна

класний керівник

4-А класу,

вища категорія,

вчитель-методист

ШПЕТНА 
Тетяна Володимирівна 
класний керівник 
4-Б класу, 
вища категорія, 
старший вчитель,
голова профкому
КАСЯНЕНКО
Інна Вікторівна

асистент вчителя, 
вчитель предмету “Захист України”
ІІ категорія
 
КОРНІЄНКО

Оксана Федорівна асистент вчителя,

спеціаліст

БОТВІНЕНКО

Наталія Дмитрівна вихователь групи подовженого дня,

ІІ категорія

 

 

КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

І ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

РОЖКО
Людмила Анатоліївна
вчитель української мови 
та літератури,
 зарубіжної літератури,
вища категорія,
вчитель-методист
ЧЕРКАЩЕНКО
Ніна Григорівна
вчитель української мови 
та літератури,
вища категорія,
старший вчитель,
 голова методоб’єднання
СЕРЕДА
Тетяна Григорівна
вчитель
 української мови
 та літератури,
 мистецтва 
вища категорія,
 педагог-організатор,
керівник гуртка 
"Школа майбутнього журналіста"
 класний керівник
 8-Ф класу
 
ПАЛАМАРЬОВА
Ганна Сергіївна­
вчитель української мови 
та літератури,
 зарубіжної літератури,
вища категорія,
класний керівник 
5-А класу
ВЕЛИЧКО
Тетяна Василівна
вчитель української мови 
та літератури,
вища категорія,
старший вчитель

КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

КОШМАЙ
Світлана Миколаївна
вчитель англійської мови,
вища категорія,
вчитель-методист,
голова методоб’єднання,
класний керівник 
9-А класу
ФЕСУН
Світлана Євгенівна
вчитель англійської мови,
вища категорія,
старший вчитель,
соціальний педагог
класний керівник 
___ класу
ХАТНЮК 
Світлана Володимирівна
вчитель англійської мови 
та німецької мови,
І категорія,
старший учитель,
класний керівник 
8-Б класу

 
ЩЕРБАТЮК
Леся Анатоліївна
вчитель англійської мови,
керівник євроклубу
"YOU & ME",
координатор проєкту Etwinning,
вища категорія,
старший вчитель,
класний керівник 
11-Ф класу

КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА

 
ШТЕПА
Інна Дмитрівна
вчитель історії та правознавства,
керівник гуртка 
"Школа безпеки"
вища категорія,
голова методоб’єднання,
класний керівник 
6-А класу
ПРЯДКО
Марія Андріївна
вчитель історії,  
керівник гуртка 
"Пошуковець"
вища категорія,
старший вчитель,
класний керівник 
7-Б класу
 

КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ, ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ЄВТУШЕВСЬКА
Тамара Анатоліївна
вчитель математики,
вища категорія,
вчитель-методист,
голова методоб’єднання
СЕРЕДА
Юрій Васильович
вчитель математики,
вища категорія,
вчитель-методист 
ВЕНТ
Ірина Геліївна
вчитель математики,
вища категорія,
вчитель-методист
ТКАЧЕНКО
Юлія Олександрівна
вчитель математики,
вища категорія,
старший вчитель
ТОКОВА
Валентина Валеріївна
вчитель фізики та астрономії,
вища категорія,
вчитель-методист,
фахівець із охорони праці,
класний керівник ___ класу
ТЕНИЦЬКА
АЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА
вчитель інформатики,
спеціаліст
   
ОЛІЙНИК

Діана Ігорівна

вчитель інформатики, спеціаліст

 

 КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

КУМЕЧКО
Людмила Павлівна
вчитель біології,
вища категорія,
вчитель-методист,
голова методоб’єднання,
класний керівник 
6-Б класу,
керівник гуртка 
"Школа безпеки"
МАКАРЕНКО
Марина Володимирівна
вчитель біології,
основ здоров’я
та природознавства
вища категорія,
старший вчитель, 
класний керівник 
9-Б класу
ГАВРИЛЮК
Оксана Анатоліївна
вчитель хімії,
вища категорія,
вчитель-методист,
класний керівник 
6-А класу
   

ШВЕДЕНКО

Крістіна Сергіївна

вчитель географії,

спеціаліст

КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ЗАХИСТУ УКРАЇНИ

ЮХИМЧУК
Сергій Олександрович
вчитель 
фізичної культури,
 вища категорія,
старший вчитель
ГОНЧАРЕНКО
СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА
вчитель 
фізичної культури,
І категорія
голова методоб’єднання
КАСЯНЕНКО
Інна Вікторівна
вчитель предмету 
«Захист України», 
керівник гуртка 
"Школа безпеки",
ІІ категорія

КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА

ОБСЛУГОВУЮЧОЇ ПРАЦІ

ЛЕВЧЕНКО
Олександр Іванович
вчитель 
трудового навчання,
вища категорія,
старший вчитель
БАЙДАК
Тетяна Володимирівна
вчитель 
обслуговуючої праці,
вища категорія,
 вчитель-методист

КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ

 СЛОБОДЯНЮК
Світлана Миколаївна
вчитель хореографії,
керівник зразкового ансамблю
 «Світанок»,
спеціаліст
ШКАРАПУТА
Алла Валентинівна
вчитель 
образотворчого мистецтва,
спеціаліст,
старший вчитель 
ДОНЕЦЬ
Валентина Степанівна
керівник вокальної студії
«Злагода»,
спеціаліст

 

СТУКАЛО
Наталія Анатоліївна,
вчитель мистецтва,
І категорія
 

Переглядів: 7 612