De Lari в гостях у 8Ф

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини

Батьківська година у 8-Ф – це щомісячна виховна година на яку запрошуються батьки та розповідають про свою професію, успішно реалізовані проекти та історії успіху і досягення поставлених життєвих цілей.

Такі зустрічі допомагають дітям у виборі майбутньої професії, мотивують до навчання та наполегливої праці над собою, зближують та сприяють взаєморозумінню між поколіннями. Цього разу цікавий майстер-клас провела Лариса Богданівна Горбенко, авторка неймовірно красивого творчого проекту De Lari, мама учня 8-Ф Артура Горбенко. Учні створювали оберіг класу з солоного тіста, слухали історію успішної реалізації творчого проекту, спілкувались у невимушеній дружнй атмосфері! Скільки рук, стільки ж і образів виліпилось, жодного схожого. Це – тільки перший етап, готовий оберіг обіцяємо показати згодом. Дякуємо батькам за активну участь у житті класу!

За інфнормацією Щербатюк Л.А.