День другий….

Для учнів, Новини, Шкільні новини

zspgpszvtfuСмачненько поснідавши 05 листопада львів’яни та учні нашої школи завантажувались у автобус для спільної подорожі на Чигиринщину… Там на нас чекала насичена екскурсійна програма.

Вже в автобусі екскурсовод розповідала цікаві факти про Черкащину, про саме місто та про наші перлинки. Приїхавши до Чигирина ми відвідали музей Богдана Хмельницького, храм святих апостолів Петра і Павла та його автентичні залишки епохи середньовіччя. Від каплиці кам’яними сходами (налічили їх 175) піднялися на верхівку Замкової гори, з якої відкрилася неповторна панорама Чигирина та його околиці. На Замковій горі екскурсовод розповіла нам цікаву інформацію про історію міста, стародавні легенди, визначні пам’ятки: величний монумент Б. Хмельницькому, кам’яний хрест на честь захисників міста в часи середньовіччя, залишки Чигиринської фортеці – бастіон Дорошенка.

Після цієї екскурсії ми вирушили до Суботова де побували у замчищі Б. Хмельницького та у церкві Святого Іллі, де за літописом, в 1657 році і було поховано великого гетьмана. Полюбовалися величчю дуба Залізняка та хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих у братській могилі Холодного Яру в якій було поховано розстріляних односельчан с. Будда за допомогу партизанам. Закінчилася наша екскурсія відвідуванням Матронинського монастиря.

В перервах між подорожами діти встигали не тільки поділитися цікавою інформацією про життя у школі, а й весело провести час: мафія, брідж та інші.

Після насиченої екскурсії ми вирушили додому втомлені, але задоволені. Смачненько повечерявши ми провели наших гостей до місця їх відпочинку та побажали їм приємної подорожі до м. Канева. Нажаль на цю екскурсію вони вирушать самостійно тому нам довелося попрощатися, адже вже 6 листопада о 19.20 потяг Черкаси-Львів повезе наших гостей до чарівного міста Лева…

Більше фото дивіться у фотоальбомі шкільних соціальних групах Вконтакті