День Гідності в 6-Б

Новини, Новини з класів

iP3Zycrackk

19 листопада в 6-Б класі була проведена виховна година до Дня Гідності і Свободи «Ніхто, крім нас». Учні пригадали трагічні події листопада 2013 року, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за краще майбутнє нашої країни і героїв, які гинуть на неоголошеній війні в зоні АТО на Сході України.

На виховний захід було запрошено почесного гостя учасника бойових дій у зоні АТО, випускника нашої школи і батька учениці нашого класу Барановського Андрія Івановича. Він поділився спогадами про ті події, свідком, яких став на Сході України. Учням було цікаво дізнатись з перших вуст про події на передовій, про важкі будні воїнів та про їхні маленькі радощі під час довгоочікуваної тиші. Андрій Іванович відповів на безліч дитячих запитань, але найбільше дітей хвилювало запитання, чи не прийде війна в наш край.     Андрій Іванович запевнив дітей, що доки він і його товариші стоять на захисті нашої країни, вони можуть спати спокійно.

Учні класу зворушливо читали вірші присвячені трагічним подіям в нашій країні. А Валентина Дяченко прочитала свій авторський вірш «З Україною в серці» яким розчулила учнів і гостя до сліз.

Учні виготовили символічні жовто-блакитні сердечка, на яких написали найщиріші побажання для воїнів, які борються за незалежність і цілісність нашої країни. Вже 23 листопада частинки їхніх сердечок із теплими словами відправились в зону АТО.

За матеріалами Єрохіної О.О.

Більше фото дивіться у фотоальботі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті  і на Фейсбуці.

WkFU3RrUdqw

zK9CxbSAo0g

Переглядів: 432