День матері очима учнів 2-Б класу…

Новини, Новини з класів

_DSC0234У  2-Б класі відбулося родинне свято, приурочене Дню Матері.

Найтеплішими словами і подарунками-сувенірами у вигляді сердець вітали діти своїх мам і бабусь.

Разом із учителем музичного мистецтва Аліною Олексіївною малята вивчили і виконали пісні “Зелений вітер”, “Мамо – мамочно моя”, “Бабусенько рідна”, “Мамина сорочка”, а з вчителем хореографії Любов’ю Олексіївною підготували народний танок.

Як завжди, глядачів порадував виступ дитячої студії танцю “Веселка”.

Діти порадували мам грою на фортепіано і знанням англійської мови. Діти співали  пісні англійською і розігрували сценку “У зоопарку”.

Справжні акторські здібності учні виявили під час інсценізації вистави ” Вовк і семеро козенят”.

Проведений захід сприяє зміцненню учнівського колективу, формуванню справжніх цінностей у вихованні майбутнього громадяднина України.

Фотографії цього заходу можна переглянути у фотоархіві сайту та у відповідному альбомі шкільної групи ВКонтакті.

_DSC0135 _DSC0178