День Соборності

Новини, Новини з класів

_DSC0417

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Сьогодні ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й моральний імператив берегти світлу пам’ять незліченних жертв, протягом віків принесених українським народом на алтар незалежності, соборності, державності.

Цей день у школі розпочався з Єдиного уроку Соборності. Всі учні з 1-11 класів відчули себе частиною великого народу та єдиної України, підготували цікаві виступи, презентації, переглядали відеофільми та вшановували пам’ять усіх полеглих за свободу України хвилиною мовчання.

У бібліотеці школи та у кабінеті історії організована виставка художньої та наукової літератури, яка представляє цей історичний момент.

Завершився день святом для 5-7 класів “Любіть Україну, як сонце любіть”, яке підготували учні 8а класу під керівництвом класного керівника Хатнюк С.В. Останнім акордом цього свята було спів Гімну Держави усіма учасниками заходу.

Переглядів: 626