День театру у школі

Для учнів, Новини, Шкільні новини

img_0207Як і кожного року у листопаді місяці ми відзначали День театру. У цьому навчальному році було прийнято рішення запросити акторів до нашої школи та підтримати їх у такій тяжкій для них ситуації.

Тож ми мали можливість приймати найкращих акторів Черкаського обласного драматичного театру на сцені нашої актової зали. Для учнів 1-4 класів було показано виставу «Золоте курча». Діти уважно дивились виставу і навіть намагалися допомагати акторам. Наприкінці вистави під шалені аплодисменти актори двічі виходили на сцену. Учні 1-4 класів та вчителі залишись задоволені від побаченого.

Для учнів старшої школи було показано театральний «венигрет». Учні мали можливість переглянути уривки з найкращих вистав Драматичного театру: «За двома зайцями», «Кайдашева сім’я», «Мартин Боруля», «Хто в домі хазяїн», «Дуже непроста історія», «Шальменко денщик». Неймовірна гра акторів залишила приємні враження у глядачів, а наприкінці виступу було заспівано пісню «Україна». Сподіваємось, що вже скоро актори Драматичного театру повернуться у свій відремонтований театр і ми зможемо в повному обсязі переглянути всі ці вистави на рідній для них сцені.

Більше фото дивіться у фотоальбомі шкільних соціальних групах Вконтакті

Переглядів: 466