Допомога для учасників АТО

Без категорії, Для учнів, Новини, Шкільні новини

Протягом грудня-лютого учні, батьки та працівники школи брали участь у благодійній акції «Моєму воїну..», протягом якої збиралася допомога нашим атовцям, хто захищає територіальну цілісність України.

Саме вони, недивлячись на погодні умови: дощ, сніг, хуртовини, заметілі, зливи чи палюче сонце, – стоять на своїх позиціях і роблять все можливе, аби нам із вами світило ясне сонце і щоб у нашому регіоні не гриміли вибухи та не було чути пострілів.

Спільними зусиллями ми зібрали велику кількість круп, борошна, олії, медикаментів, солодощів, чаю, кави, засобів особистої гігієни, консервів,  смачних і різноманітних консервацій (помідори, огірки, салати, кабачки, баклажани, капуста, варення, банка сала і багато інших), пакет часнику для профілактики ГРВІ. Всі учні школи взяли участь у акції, але найактивнішими у зборі допомоги були учні 1а, 3а, 3б, 4а, 7б, 9а класів.  Від учнів 1а, 1б, 2а, 2б, 4б, 6б класів на передову було передано малюнки та листи, а учні 3-б класу виготовили листівки-поробки. Учениця 7-б класу Софія передала особистий подарунок.

У четвер вся допомога була передана волонтеру Кулику Юрію, який вчора вже вирушив на Схід та повіз всю зібрану провізію на Авдіївку, Піски, Покровськ та інші пункти. І вже сьогодні нам надіслали фотозвіт і великий привіт-вдячність за небайдужість!!!

                                                                                                         Більше фото за посиланням у Фейсбуці

Переглядів: 166