Допомога від депутата

Новини, Шкільні новини

o14HHtGNi24Батьківський комітет 3б класу звернувся до кандидата в депутати по 197 виборчому округу Даценка Леоніда Миколайовича з проханням допомогти їм в придбанні телевізора для класної кімнати, щоб забезпечити інформативною насиченістю уроки. Чекати довелося недовго, бо вже 17 жовтня школа отримала подарунок від депутата Верховної ради Даценка Леоніда Миколайовича. Вручив його представник депутата Вакуленко Михайло Якович. Він звернувся до директора школи Середи Юрія Васильовича з пропозицією подальшої співпраці, оскільки вищезгаданий кандидат у депутати якраз проходить по округу, де знаходиться школа. Директор висловив щиру надію на подальшу співпрацю, оскільки Леонід Даценко часто допомагає закладам освіти у своєму окрузі. Тож ще раз дякуємо за допомогу!!!