Допоможи чотирилапим

Для учнів, Новини, Шкільні новини

img_0483В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» з нагоди відзначення Дня домашніх тварин у школі проходила акція «Допоможи чотирилапим» під час  якої учні, батьки та вчителі школи приносили речі необхідні притулку для тварин «Друг».

Усі зібрані речі сьогодні діти зносили у фойє школи, де кожен учасник навчально-виховного процесу міг переконатися наскільки ми небайдужі до наших чотирилапих друзів, які залишись без піклування своїх господарів, які в сильні морози мусять жити за підтримки волонтерів та небайдужих людей. Було зібрано велику кількість круп, шприців, бинтів, сухого корму, ганчір’я, яке допоможе тим тваринам, які знаходяться у післяопераційному стані, каструлі, миски, засоби гігієни, іграшки, консерви. Сьогодні всі ці речі було відвезено до притулку, а його жителі зустрічали нас галасливим лаєм. Всі ці собаки весело махали хвостиками, коли ми підходили до їх вольєрів, адже кожен з них щодня сподівається, що саме сьогодні він віднайде свого нового господаря. Працівники притулку щиро дякували нашій школі за надану допомогу.

Щиро дякуємо батькам, учням та класним керівникам: 1а, 1б, 2а, 2б, 3б, 4а, 4б, 5а, учениці 5б Зарубі Каріні, 6а, 6б, 7а, 7б, 8а, 8б, 9а, Манько Владиславі учениці 10у класу, 11м класів та вчителям школи за активну участь у акції «Допоможи чотирилапим», а також вчителям школи Кумечко Людмилі Павлівні та Макаренко Марині Володимирівні за організацію та проведення акції.

Більше фото дивіться у фотоальбомі шкільних соціальних групах Вконтакті

Переглядів: 349