Дякуємо за небайдужість!

Для учнів, Новини, Шкільні новини

img_0047Минулого тижня  у школі пройшла благодійна акція зі збору коштів на лікування двох діток з Черкаського обласного онкологічного диспансеру, які через свою хворобу змушені перебувати у даному лікувальному закладі та згідно цьогорічного наказу Міністерства освіти і науки України мають право навчатися індивідуально.

Притула Альонка та Муха Ігор є учнями початкової школи. Альонка навчається у четвертому класі, а Ігор у першому. Першого вересня для них пролунав перший дзвінок, на якому був присутній директор школи Юрій Васильович Середа та соціальний педагог школи Фесун Світлана Євгенівна. Навчають цих діток вчителі нашої школи Шпетна Тетяна Володимирівна та Хатнюк Світлана Володимирівна. Шкільний актив та рій «Ятаган» ініціював проведення благодійної акції для збору коштів на лікування Альонки та Ігоря. Старшокласники попередньо пройшли по класах і розказали усім учням школи інформацію про маленьких школярів, а вже наступного дня було проведено збір коштів, усі небайдужі кидали кошти у благодійну скриньку. Спільними зусиллями було зібрано 2700 грн., які було розділено порівну для обох діток. А вже цього тижня ми передали кошти батькам дітей, завітавши до дитячого відділення ЧООД. Батьки були зворушені нашим приходом і щиро дякували усім за допомогу. І хоча ми розуміємо, що це лише крапля у морі, але вона зібрана небайдужими, від щирих сердець з надією на одужання дітлахів. Ми щиро бажаємо Альонці та Ігорю назавжди забути, що таке лікарняне ліжко, а їх батькам назавжди забути, що таке сльози біля лікарняних ліжок їх дітей. Вже зовсім скоро прийде у всі оселі Свято Миколая і ми щиро віримо, що цим діткам (і всім,  хто зараз хворіє) він покладе під подушечки мішечки здоров’я. Міцного Вам здоров’я та Божої благодаті!

Більше фото дивіться у фотоальбомі шкільних соціальних групах Вконтакті