Екскурсія до шкільного музею оборони Черкас

Новини, Шкільні новини

IMG_0875 Указом Президета України від 30.10.2001р. 22 вересня ми відзначаємо День партизанської слави.

До цієї дати в школі проходять тематичні класні години та екскурсії до шкільного музею, під час яких учні дізнаються хто такі партизани, про їх героїчну боротьбу проти нацистських загарбників. Окрему увагу екскурсоводи приділяють партизанському руху на Черкащині та участі в ньому молоді. Відзначається особливе значення партизанського руху  і їх найменші перемоги над загарбниками.

Цього року першими відвідали шкільний музей учні 5-Б класу. Вони з цікавістю слухали розповіді керівника музею Прядко Марії Андріївни та уважно роздивлялися запропоновані експозиції. Особливо привертали увагу макет партизанської землянки та види зброї часів війни.