Екскурсія до Переяслав-Хмельницького відбулася…..

Новини, Новини з класів

DSC_0060На початку жовтня учні 3-А та 3-Б класів з батьками та вчителями відвідали місто Переяслав-Хмельницький.

Діти побували у музеї Григорія Сковороди і закріпили свої знання про історію книги, дізналися про життя поета, філософа і просвітителя. Відвідали діараму, присвячену визволенню Переяслав-Хмельницького від німецько-фашистських загарбників в роки Другої Світової війни. Побували в музеї культури та етнографії під відкритим небом. Екскурсовод півтори години розповідав дітям історію виникнення і розвиток людського житла, про культуру і побут українського народу.
А в цей час на базарній площі музею було відкриття фестивалю народних умільці. Був великий концерт, де діти водили хороводи, танцювали. Гралися, та ще й придбали сувеніри на згадку про чудову екскурсію, яка залишила багато приємних спогадів.

Більше фото дивіться у фотоальботі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті на Фейсбуці.