І знову “Літературна вітальня” відчинила свої двері….

Новини, Шкільні новини

DSC_1563Учасниками «Літературної вітальні» проведено зустріч із черкаською письменницею

Тамарою Володимирівною Грель.

Її книга «Я народилась під квітневим небом» схвилювала маленькі серця учнів 5-Б класу. Вони, захоплюючись любов’ю і мудрістю, щирим добрим гумором, перевтілились в кицю Муру, сороку-білобоку, кошенятко, пихатого індика, часника, який на цибулині хотів оженитись, поринули у веселе і безтурботне дитинство, запросивши на зустріч саму письменницю та учнів 1-3 класів.

Учні 5-Б класу розказували вірші, співали пісень, декламували гуморески. А учні 2-Б та 3-Б класів заспівали чудових українських пісень. Кульмінаційним моментом зустірі був виступ самої Тамари Василівни. Авторка подякувала усім учням за прекрасний виступ та продекламувала свої нові вірші. Діти щиро подякували за щиру атмосферу заходу.