Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Статут закладу “Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області”

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи

Свідоцтво про атестацію закладу

Структура та органи управління закладу освіти

Адміністрація закладу освіти

Кадровий склад педагогічних працівників закладу

Освітні програми, що реалізуються в закладі

Територія обслуговування, закріплена за закладом

Карта території обслуговування закладів загальної середньої освіти м. Черкаси

Ліцензія на провадження освітньої діяльності

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються в закладі освіти – ліцензований обсяг 1010 осіб, станом на 15.12.2020 рік навчається 525 осіб.

Мова освітнього процесу – державна мова (українська) додатково вивчаються дві іноземні мови англйська та німецька.

Наявність вакантних посад та умови конкурсу на заміщення – на 2020-2021н.р. вакансій не має.

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Результати моніторингу якості освіти 2018р.

Результати моніторингу якості освіти за 2019р

Результати моніторингу якості освіти 2019-2020н.р.

Результати моніторингу якості освіти 2020-2021н.р.

Річний звіт про діяльність закладу 2017

Річний звіт про діяльність закладу 2018

Річний звіт про діяльність закладу 2019

Річний звіт про діяльність закладу 2020

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами – заїзд у приміщення старшої школи обладнаний пандусом.

Правила прийому до закладу освіти

Наявність вільних місць у класах

Перелік додаткових освітніх послуг – додаткові освітні послуги у 2020-2021н.р. у школі  будуть надаватися для дітей 5-ти річного віку “Підготовка дітей для навчання в умовах Нової української школи”

Калькуляція надання додаткових освітніх послуг буде прорахована при зарахуванні дітей

Розмір плати за навчання – відповідно до статті 4 Закону України “Про освіту” “держава гарантує усім громадянам України та іншим особам, які перебувають в Україні на законних підставах, право на безоплатне здобуття повної загальної середньої освіти відповідно до стандартів освіти. Держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками (у тому числі електронними), посібниками всіх здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України”.

Безпечна школа

Переглядів: 1 446