Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Статут закладу “Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області”

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи

Свідоцтво про атестацію закладу

Адміністрація закладу освіти

Кадровий склад педагогічних працівників закладу

Освітні програми, що реалізуються в закладі

Територія обслуговування, закріплена за закладом

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються в закладі освіти – ліцензований обсяг 1056 осіб, станом на 16.01.2018 рік навчається 499 осіб.

Мова освітнього процесу – державна мова (українська) додатково вивчаються дві іноземні мови англйська та німецька.

Наявність вакантних посад – станом на 01.01.2018р. вакансій не має.

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Результати моніторингу якості освіти

Річний звіт про діяльність закладу

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами – заїзд у приміщення старшої школи обладнаний пандусом.

Правила прийому до закладу освіти

Перелік додаткових освітніх послуг

Розмір плати за навчання – відповідно до статті 4 Закону України “Про освіту” “держава гарантує усім громадянам України та іншим особам, які перебувають в Україні на законних підставах, право на безоплатне здобуття повної загальної середньої освіти відповідно до стандартів освіти. Держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками (у тому числі електронними), посібниками всіх здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України”.