Із Днем знань, Україно!!! Із Днем знань, рідна школо!!!

Новини, Події

                                                                   Продзвеніла веселкова карусель теплого літа. Знову ранок першого вересневого дня повниться 02102мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр і патріотичних кольорів державного прапора. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – усе переплелося разом. Це наш край, наша держава зустрічають День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.
      Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях шкільного життя. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю.
     Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті!
     Упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні! Ми у вас віримо! Ви – наше надія і майбутня гордість!
    З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. Натхнення вам у роботі, творчих успіхів, терпіння і наснаги!
Нехай 2014-2015 навчальний рік принесе нашій школі, усій Україні – усім нам – мир, високі досягнення у навчанні та роботі, гарний настрій і приємні враження! Тож у добру путь! І з Богом!

Адміністрація школи

Переглядів: 1 169