КАРАНТИН!!!

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства, Школа безпеки

Повідомляємо, що відповідно до рішення Кабінету Мінстрів України від 11 березня 2020 року щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти:

закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти незалежно від форм власності і сфери управління, листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020, рішення Виконавчого комітету Черкаської міської ради від 12.03.2020 року, наказу по школі від 12.03.2020р. з 12.03.2020 до 03.04.2020 року (включно) призупиняється освітній процес  для учнів 1-11 класів.  Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

В свою чергу, нагадуємо батькам та особам, які їх замінюють, про безпеку  перебування дітей вдома під час призупинення освітнього процесу. Дітям –  про дитримання правил поведінки вдома та на вулиці, правил дорожнього руху, про заборону перебування на водних об’єктах міста, про обмеження перебування у місцях масового скупчення людей, про заборону користування вибухонебезпечними речовинами та про збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

Просимо ознайомитися з інформацією розміщеною за ПОСИЛАННЯМ про заходи запобігання поширення коронавірусної інфекції, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

Отримати інформацію щодо коронавірусу та проконсультуватися з фахівцями можна за телефонами «гарячої лінії»: 64-91-82, 64-92-39 (у робочий час) та 37-24-56 – у департаменті охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради.

Адміністрація та педагогічні працівники школи будуть намагатися забезпечити проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій (Ошкола, відео-уроків, розміщення завдань на сайті школи). 

Дякуємо за розуміння

та бажаємо міцного здоров’я!!!

Переглядів: 720