Команда “101”

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Минулого тижня команда школи «101» брала участь у міському конкурсі дружин юних пожежників. Під час конкурсу було виконано два завдання «Візитка» та домашнє завдання «Правила безпеки знаєм  всіх навколо їх навчаєм», а через несприятливі погодні умови третій конкурс було відмінено членами журі.

За підсумками двох конкурсів ми посіли почесне 4 місце. За перемогу команда отримала грамоту та солодкий подарунок, який розділила разом з керівником команди Українець Інною Костянтинівною. Тож вітаємо нашу команду з перемогою та бажаємо їй подальших успіхів.

Цього тижня в рамках «Тижня охорони праці» команда школи «101» виступила перед учнями 2-4 класів та розказала їм про правила безпеки. Тож сподіваємось, що наші малюки запам’ятали ці правила та будуть їх сумлінно виконувати.

Відео “Візитка”

Виступ у школі