Козацькі забави від 5-А

Для учнів, Новини, Новини з класів

До Дня Захисника України у 5А класі відбулося розважальне свято «Козацькі забави».

Протягом заходу лунали вітання та щирі побажання нашим хлопцям, які змагалися двома командами: «Січовики» та «Запоріжці». Програма змагань містила такі вправи: «Інтелектуальний конкурс на знання історії козацтва» «Козацька естафета», «Зліпи вареник», «Козацький обід»,  «Відтворіть картину». У підсумку змагань переможцями стали козаки з куреня «Січовики», хоча інша команда набрала в підсумку майже однакову кількість балів та посіли друге місце. В кінці на хлопців чекали солодкі подарунки.

Діти показали себе гідними нащадками славних козаків, проявивши командний дух, сильний характер, сміливість, відвагу, спритність та витривалість.

Тож в чергове ми довели, що козацький дух не згинув у нашому народі і козацькому роду нема переводу!

За матеріалами Токової В.В.

Більше фото у соціальній мережі ФБ