Маки пам’яті…

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Маки – символи пам’яті…. 8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення,  9 травня – День ПЕРЕМОГИ.

Перемоги наших мам, тат, дідусів, бабусь, прадідусів і прабабусь, які допомагали здобувати перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Пам’ять про них залишиться в наших серцях назавжди і пронесеться далеко в майбутнє завдяки розповідям, спогадам і фотосвітлинам, які зберігаються майже у кожній українській родині.

Вже стало доброю традицією напередодні цих свят власноруч виготовляти символи миру – червоні маки. Учні 1-4 класів разом зі своїми класними керівниками 6-7 травня проводили майстер-класи із виготовлення маків пам’яті. Вони вкотре слухали про події тих часів, запитували й самі розповідали про своїх рідних, які допомагали здобувати мирне небо в ті роки для нас, теперішіх.

Учні 5-11 класів, перебуваючи на дистанційній формі навчання, спілкувалися зі своїми класними керівниками в режимі онлайн. Вкотре згадували про ті події під час годин спілкування та на уроках історії. Ми не забудемо! Ми  пам’ятатимемо!!!

Фотоподорож