Вчителів спортивного та трудового спрямування

КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Склад групи:
Юхимчук С. О., голова
Гончаренко С. М. (декретна відпустка)
Продан О. В.

Протягом навчального року були проведені засідання МО, на яких розглядалися загальні питання поточного навчального року. Вчителі працюють за впровадженою дванадцятибальною системою знань, умінь і навичок учнів.

Вчителі МО працювали та втілювали в життя як проблеми школи щодо покращення успішності, навчання без перевантаження, виховання духовно та фізично здорового покоління з використанням традиційних та нетрадиційних  систем і методик навчання, педтехнологій, індивідуального підходу у навчанні  та розвиток творчих здібностей та логічного мислення, так і основні завдання вчителів МО щодо методичної майстерності членів МО.

Учителі підвищували науково-технічний рівень та методичну кваліфікацію. Члени МО поповнюють методичний куточок, опрацьовують літературу в бібліотеці та методичному кабінеті школи та міста, цікавляться передовим педагогічним досвідом, педагогічними інноваціями.

Протягом року вчителі працювали над формуванням позитивного ставлення учнів до фізичного виховання та розвитком вмінь і навичок згідно державних стандартів в освітній галузі “Фізична культура”.

Також учителями здійснювався особливий індивідуальний підхід до учнів, віднесених за станом здоров’я до спеціальної медичної групи.

Велика увага приділяється дотриманню правил техніки безпеки та охорони  життя.

За результатами міської спартакіади ЗОШ № 7 посіла 8-е місце.

Протягом року проводилася робота з обдаровани учнями. Члени МО відвідували запропоновані заходи: відкриті та показові уроки, майстер-класи різних напрямків, пройшли курси підвищення кваліфікації.

Члени МО також обговорили плани на наступний навчальний рік.

ВИРІШИЛИ:

• визнати 2014-2015 н.р. успішним у спортивному та громадському житті;
  • намітили шляхи поліпшення виступу в міській спартакіаді  наступного року;
  • знайти шляхи фінансування для придбання інвентаря для гуртка з пішохідного туризму (мотузки, карабіни, страхувальні системи).
Переглядів: 1 359