Творчі групи

Шпетна Тетяня Володимирівна, керівник групи, вчитель початкових класів

Канельська Валентина Миколаївна, вчитель початкових класів

Ділягіна Раїса Олегівна, вчитель початкових класів

Мета: опрацювання Маніфесту гуманної педагогіки та втілення в навчально-виховний процес ідей гуманної педагогіки та “Кодексу честі і служіння вчителя”.

Члени групи були учасниками обласних (м.Черкаси) та Всеукраїнських читань з гуманної педагогіки (м.Київ). На їх основі організовано та проведено в школі педагогічні читання за працями Ш.Амонашвілі та В.Сухомлинського.

Щорічно керівник творчої групи є активним учасником майстер-класів Ш.Амонашвілі в м.Києві.

Традиційними стали в школі уроки Доброти та Милосердя, уроки Істини, уроки Життя.

ТВОРЧА ГРУПА “ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ”

Склад групи:

Черкащенко Ніна Григорівна, керівник групи, вчитель української мови та літератури

Паламарьова Ганна Сергіївна, вчитель української мови та літератури, світової літератури

Середа Тетяна Григорівна, педагог-організатор, вчитель української мови та літератури

Українець Інна Костянтинівна, заступник директора з виховної роботи, вчитель української мови та літератури

Стукало Наталія Анатоліївна, педагог-організатор

Рожко Людмила Анатоліївна, вчитель української мови та літератури, світової літератури

Мета: організація та проведення нетрадиційних за формою позакласних заходів, спрямованих на виявлення творчо обдарованих дітей.

Робота “Літературної вітальні” спрямована на урізноманітнення мктодів роботи з дітьми в позаурочний час, допомагає навчити учнів діяти творчо і самостійно, приймати нестандартні рішення. Їі гаслом є давньогрецька мудрість: “Учень – не чаша, яку необхідно наповнити, а факел, який потрібно запалити”. Одним із головних завдань діяльності “Літературної вітальні” є “робота над собою” – набуття знань, умінь, розвиток самоаналізу, самосвідомості, відповідальності.

Особливо запам”яталися такі заходи в школі: “Така любов буває раз в ніколи” (Осінній бал), “Все починається з любові” (до Дня святого Валентина), “Магія весни” (Зустріч весни), “Як ти сивину привітаєш, так і тебе в сивині глибокій будуть вітати” (до Міжнародного дня людей похилого віку), “Учителю, низький тобі уклін!!!” (до Дня Учителя), “Українські вечорниці”, “Я для тебе горів, український народе…” (присвячений 80-річчю з дня народження В.Симоненка), “Тарас Шевченко – художник”, “І мене в сім”ї великій, в сім”ї вольній, новій, не забудьте пом”янути…” (до 200-річчя з дня народження Т.Шевченка).

ТВОРЧА ГРУПА “КРОК ЗА КРОКОМ”

Склад групи:

Величко Тетяна Василівна, керівник групи, вчитель української мови та літератури

Гончаренко Світлана Миколаївна, вчитель фізичної культури

Середа Тетяна Григорівна,  педагог-організатор, вчитель української мови та літератури

Хатнюк Світлана Володимирівна, вчитель іноземних мов

Мета: систематизація досвіту та обмін досвідом із колегами, вчителями різних дисциплін,  чітке визначення напрямів саморозвитку для молодого вчителя.

Крок за кроком молоді вчителі вдосконалюють свою педагогічну майстерність, розвивають свій творчий потенціал, крокують до найвищої сходинки – стати досвіченим педагогом,”вчителем з великої літери”. Кредом творчої групи стали слова Алі Апшероні: “Педагоги не можуть успішно когось учити, якщо в цей же час ретельно не вчаться самі”.

Переглядів: 2 376