Ми це зробили! ПЕРЕМОГЛИ у конкурсі шкільних сайтів!!!

Наші досягнення, Новини

BsJVoDLAfzYОдного серпневого жаркого дня з’явився Він!.. І відтоді закрутилося!!! За 7 місяців ми створили повноцінний шкільний сайт! Роботи було дійсно багато, але хотілося, аби результат порадував не тільки нас, творців-адміністраторів, а й пересічних користувачів!

А вже 25 березня, на сході сонця, адміністратори сайту вирушили до Києва, на колегію Міністерства освіти і науки України для отримання нагороди за участь у V Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт навчального закладу. Цього року школа вперше брала участь у конкурсі такого рівня, тому хвилювання було неймовірне! Творцями шкільного інтернет-ресурсу стали Буряк Євгеній  (технічний редактор сайту) і Середа Тетяна Григорівна (літературний адміністратор сайту). Згодом наш міцний творчий тандем доповнила Пожарська Наталія Анатоліївна (тепер – модератор сайту), яка стала невід’ємним інформатором шкільних новин і різних цікавинок. Тож всі разом ми створили те, чого протягом багатьох років не вдавалося зробити в нашій школі…

Але повернемося до нагородження…

Після виступу заступника міністра освіти та науки  Інни Совсун  та членів високоповажного журі голова Правління  Інтернет Асоціації  України, голова журі конкурсу Попова Тетяна Володимирівна оголосила результати змагань…

У конкурсі всього взяло участь більше 800 навчальних закладів із різних куточків України. Всі учасники були розділені за 5 категоріями: веб-сайти сільських шкіл (сільські школи та школи селищ міського типу); веб-сайти міських шкіл; веб-сайти дошкільних закладів; веб-сайти позашкільних закладів (будинки дітей та юнацтва, художні, музичні, мовні школи, курси, тощо); веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти (коледжі, технікуми, ПТУ та прирівняні до них навчальні заклади).

Отже,  серед 263 міських шкіл наша школа посіла почесне третє місце. У подарунок ми отримали грамоту від Міністерства освіти та науки України і Інтернет Асоціації України, сертифікат на надання послуг від “Адамант-Телеком” та мультимедійний центр!

Слід зазначити, що переможців визначали за певними критеріями, які згруповані в такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн і технічні показники. Кожна категорія включала близько 20 позицій. Тобто працювати було над чим!!!

Знову ліричний відступ!… Отож повернемося до Києва…

Наприкінці урочистої церемонії вручення  усім переможцям влаштували фотосесію та дали змогу поділитися враженнями з присутніми колегами!

Слід відзначити зацікавленість організаторів конкурсу нашим технічним адміністратором Буряком Євгенієм!  Незважаючи на юний вік, він отримав  позитивні відгуки від досвічених у цій справі дорослих професіоналів. За свою роботу Женя додатково отримав роутер “TP-LINK” та сертифікат на надання хостингу від “Адамант-Телеком ” розміром 20 ГБ, а також домен в зоні inet.ua.

На церемонії вручення дуже не вистачало нашого літературного адміністратора, адже Тетяна Григорівна зробила величезну роботу з методичного наповнення інформацією шкільного сайту!

Тож до наступного навчального року ми вдосконалимо наш сайт та сподіваємося отримати більш високу нагороду! Ідей уже – хоч відбавляй, недопрацювання побачили, готові до бою! Тож вперед до майбутніх перемог!!!

 

P.S. Дякуємо всім, хто долучився до роботи адміністраторів і своєчасно надавав інформацію та власні наробки для розміщення на сайті! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Більше фото можна переглянути у фотоархіві сайту та у відповідному альбомі шкільної групи ВКонтакті

Відео:

Відео освітнього порталу “Педагогічна Преса”

 

Переглядів: 803