Міжнародний день миру

Новини, Шкільні новини

ОСНОВНЕФОТО

День миру в Україні встановлений Указом Президента № 100 від 5 лютого 2002 року «Про День миру» і відзначається щорічно 21 вересня — в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

Наша держава протягом багатьох століть не раз відчувала, що таке війна. В багатьох українських родинах не дочекалися з війни рідних та близьких. Що таке смерть, розруха, голод, неймовірні людські страждання український народ відчув на собі. Тому до Міжнародного дня миру в нашій країні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. Недаремно символом нашої держави став прапор, що має синьо-жовті кольори, які символізують мирне небо та достаток.

У Міжнародний день миру  людина замислюється над тим, а що вона особисто зробила заради миру і злагоди хоча б у своєму оточуючому світі.  Це шанс ще раз замислитися про доцільність продовження насильства. ми для початку маємо навчитися жити в мирі одне з одним. Кожного року в усіх куточках світу проходять заходи, присвячені цьому дню. Їх завдання – спонукати окремих людей, групи та громади до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом для його досягнення.

 В усьому світі символом миру вважається білий голуб. Це птах всеземної любові та миру. З давніх часів вважалось, що душа людини відлітає на небо в образі голуба. Може не випадково їх часто називають святими птахами?

На честь Дня Миру представництво ООН в Україні організовує Всеукраїнську акцію «Голуб Миру», до участі в якій запрошуються колективи та учні українських шкіл. У рамках святкування Міжнародного дня Миру в Україні заплановано проведення Всеукраїнської акції «Голуб миру».

Члени  учнівського самоврядування  долучилися до   акції «Голуб миру». Дана акція була проведена з метою виховання у школярів почуття патріотизму, солідарності в боротьбі за мир, причетності до подій у світі. Учні-активісти виготовили імпровізовану карту України у фойє школи, провели майстер-клас, на якому учні виготовили своїми руками   паперових Голубів із побажаннями, які  під час виступів вручать пораненим бійцям-героям  АТОвцям , показавши тим самим, як всім нам важливий мир на планеті.  

  Школярі – учасники гуртка «Квілінг» –  разом з керівником зробили шаблон голуба, а учні 3-4 кл.  виготовили їх і  виклали ними ті частини України на імпровізованій карті, куди б вони хотіли відправити своє послання миру та добра. Потім   всі об’єднались на флешмоб «Голуб миру» під девізом: «Якщо не ми, то хто? Якщо не зараз, то коли?»-і випустили в небо повітряні кульки з голубками, тим самим діти висловили своє бажання жити у світі без воєн.

Найбільше в світі щастя — це мир на землі, коли  люди живуть спокійно, земля буяє квітом, а  не здригається від страшних вибухів, а діти вільно спілкуються, здобувають знання, щоб зробити наш край ще прекраснішим. Мир на землі — це найбільше благо, бо є тато і мама, ніхто не гине у боях, і багато радості у світі.

Ми, учні та педколектив   ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, закликаємо всіх людей на Землі: « Живіть у мирі та злагоді!»

Такі дні надають унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципів людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.

Більше фото дивіться у фотоальботі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті на Фейсбуці.

Переглядів: 1 337