Молодіжний WORKSHOP 11М

Для учнів, Новини, Новини з класів

iddwiLlQRCQВикладачі кафедри економіки та підприємництва ЧДТУ Ковальчук Яна Олександрівна та Євтушенко Артем Анатолійович запросили учнів 11М класу стати учасником Молодіжного WORKSHOP

«Dream StudyChange. Особистісний розвиток» з метою привернути увагу, як молодь може розвиватись та змінювати світ навколо себе, маючи сформовані цілі, здобуваючи якісні знання та навички.

Формат інтерактивного WORKSHOP дозволяє створити унікальне тренувальне середовище для молоді – територію генерування ідей та здобування нових умінь: підприємницьких, комунікаційних, командних, ораторських та мовних. Отримані навички стануть підґрунтям для подальшого успішного навчання, соціальній та громадській діяльності.

Учні класу разом з кваліфікованими тренерами виконували різні цікаві вправи, що включають особистісні та командні тренінги на розвиток кмітливості, ораторських здібностей, емоційної компетентності, командної взаємодії, фінансової грамотності, самоорганізації, покращення рівня розмовної англійської мови.

Участь майбутніх студентів у натхненному середовищі для особистісного розвитку вплине на впевненість старшокласників у власних силах та заохотить до пошуків реалізації своїх можливостей.

Ви можете долучитись до Молодіжного WORKSHOP «Dream StudyChange. Особистісний розвиток», якщо Ви:

  • хочете якісно формувати цілі;
  • дізнатись безліч нового для особистісного розвитку;
  • спробувати себе у нових інтерактивних умовах;
  • знайти нових друзів та сформувати команду;
  • отримати безліч яскравих вражень.

Наші контакти:  https://vk.com/studychangecstu 

                                   Ковальчук Яна Олександрівна 097-455-75-83, 063-645-96-50

                                   Євтушенко Артем Анатолійович 063-466-09-51

За матеріалами Токової В.В.

Переглядів: 629