Мовний табір…

Для учнів, Новини, Шкільні новини

З 29 травня в Черкаській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 почав свою роботу пришкільний мовний табір “HAPPY CAMPERS”. Цього року табір гостинно зустрів 72 учасника.

Учні 2-х, 3-х, 4-х, 5-х, 6-х та 8-го класів не лише вдосконалюють свої  знання з  англійської  мови, а й  весело і цікаво проводять час. З вихованцями табору  працюють  5 вчителів іноземної мови (зі складу вчителів школи: Кошмай С.М., Фесун С.Є., Єрохіна О.О.,  Щербатюк Л.А., Хатнюк С.В.)

Розподіл дітей по групах і планування роботи табору відбувалось залежно від віку дітей та їхнього  рівня володіння іноземною мовою.

Перший день роботи табору був присвячений знайомству, представленню програми табору, вибору назв і девізів загонів та створення  позитивного настрою вихованців. Кожен загін самостійно обрав собі назву і девіз.

Потім, протягом наступних чотирьох днів учні школи працювали на проектами “Fruit & Vegetables”, “Healthy Food”.

Під час роботи над проектами учасники табору дізналися багато нового про здорові продукти харчування, повторювали  лексику, виконуючи он-лайн вправи, розв’язували кросворди, переглядали навчальне відео, слухали і співали пісні, в яких згадуються назви овочів і фруктів. А  також розважалися, сміялися і насолоджувалися спілкуванням англійською мовою.

Крім того, учні 8-го класу працювали в програмі  wordart.com і створили свої хмаринки слів, присвячені фруктам і овочам, влаштували театр мініатюр, інсценізувавши сюжет «In a Café».

Незабутнім став для учнів День захисту дітей. Всі учасники мовного табору «Happy Campers»  взяли участь «Hello Summer Picnic». На лісовій галявині діти мали змогу взяти участь у веселих і надзвичайно цікавих конкурсах, позмагатися один з одним у швидкості і вправності.

В останній день першого тижня всі учасники працювали над створенням рецептів для майбутньої  «Книги здорової і смачної їжі».

Тож перший тиждень табору промайнув дуже швидко, і учні з нетерпінням чекають нових, цікавих завдань та розваг.

За матеріалами Фесун С.Є.