Старостат, шкільний актив

Старостат

2016-2017н.р.

 5а клас – Брикса Каміла

5б клас – Гальченко Єлизавета

6а клас – Дігтяренко Назар

6б клас – Камінська Ангеліна

7а клас – Крамар Дарина

7б клас – Барановська Поліна

8а клас – Бабенко Валерія

8б клас – Перепелиця Віра

9а клас – Кухоль Анна

10у клас – Довгохатько Богдан

11м клас – Котолов Артур

Шкільний актив

2016-2017н.р.

 5а клас – Ботвіненко Аліна, Бакунов Максим

5б клас – Заєць Дар’я, Щербатюк Назар

6а клас – Череп Дарія, Скібіцька Дарина

6б клас – Камінська Ангеліна, Скидан Софія

7а клас – Можейкіна Софія, Середенко Анна

7б клас – Барановська Поліна, Мусієнко Анастасія

8а клас – Головченко Юліана,  Василенко Олег

8б клас – Тертишнік Ірина, Пасічнюк Артем

9а клас – Асмолова Анастасія, Афанасьєва Владислава

10у клас – Терьохіна Каріна, Сумленний Ярослав

11м клас – Токова Наталія, Подгорнов Олександр, Королик Владислав

СТАРОСТАТ
2015-2016 навчальний рік

5а клас – Кодь Марія

5б клас – Омельченко Катерина

6а клас – Крамар Дарина

6б клас – Боровкова Марія

7а клас – Бабенко Валерія

7б клас – Цяпкало Максим

8а клас – Роздорожній Нікіта

9а клас – Кадук Катерина

9б клас – Абу Ісаак Кінан

10м клас – Погорельська Анастасія

11а клас – Радченко Ліна

11ф клас – Горбенко Каріна

 

ШКІЛЬНИЙ АКТИВ
2015-2016 навчальний рік

 

5а клас – Дігтяренко Назар, Боднар Юрій

5б клас – Омельченко Катерина, Городових Вікторія

6а клас – Можейкіна Софія, Середенко Анна

6б клас – Репенко Тетяна, Охріменко Валерія

7а клас – Бабенко Валерія, Малишко Єва

7б клас – Тертишнік Ірина, Харченко Ілля

8а клас – Валах Анна, Прокопенко Діана

9а клас – Сумленний Ярослав, Кадук Катерина

9б клас – Діденко Олена, Терьохіна Каріна

10м клас – Токова Наталія, Погорельська Анастасія

11а клас – Олійник Руслана, Рац Олександра

11ф клас – Ключка Оксана, Корінь Дар’я

 

Представники школи в міській учнівській міжпарламентській асамблеї – Буряк Євгеній, Погорельська Анастасія

 


 

СТАРОСТАТ
2014-2015 навчальний рік

5а клас – Шувалова Євгенія

5б клас – Боровкова Марія

6а клас – Березнай Єгор

6б клас – Сідий Назарій

7а клас – Прокопенко Діана

8а клас – Кадук Катерина

8б клас – Кугот Богдан

9б клас – Трушина Ольга

9м клас – Погорельська Анастасія

10а клас – Радченко Ліна

10ф клас – Зелений Владислав

11м клас – Шпак Каріна

ШКІЛЬНИЙ АКТИВ
2014-2015 навчальний рік

5а клас – Барановська Поліна, Крамар Дарина

5б клас – Боровкова Марія, Мусієнко Анастасія

6а клас – Бабенко Валерія, Малишко Єва

6б клас – Середенко Юлія, Тертишнік Ірина

7а клас – Кухоль Анна, Хорунжий Євгеній

8а клас – Довгохатько Богдан, Кадук Катерина

8б клас – Діденко О., Терьохіна Каріна

9б клас – Байдіна Анна, Трушина Ольга

9м клас – Мудра Вікторія, Погорельська Анастасія

10а клас – Олійник Руслана, Рац Олександра

10ф клас – Ключка Оксана, Корінь Дар’я

11м клас – Атамась Каріна, Шпак Каріна

Представник школи в міській учнівській міжпарламентській асамблеї – Маніленко Катерина

 

 

Переглядів: 1 636
Яндекс.Метрика