Нагороди випускників!

Для учнів, Новини, Новини звідусіль

Батько та син Данілови повернулись із одеських змагань, де проходив Кубок України з армспорту серед чоловіків. Звідти привезли три медалі всіх кольорів на двох. Олег Данилов у категорії 110+ кг на ліву руку виборов – “срібло”, на праву – “золото”, його батько Геннадій Данилов у цій же категорії здобув бронзову нагороду на ліву руку.

Бути у 18 років одним із найсильніших українців – справа відповідальна. Олег зазначає, що про його важку руку всі його знайомі вже давно знають. За його словами, у спортсменів є, так би мовити, негласний кодекс – уникати конфліктних ситуацій і завжди попереджати людей, які намагаються зчинити сварку.

Нагадаємо, що у 2016 році Олег закінчив нашу школу, яку також прославляв своїми здібностями у баскетболі, а його батько Геннадій Григорович в свій час працював вчителм фізичної культури. Його та  дружину Еллу Анатоліївну (колишнього вчителя фізичної культури нашої школи) дуже поважають та цінують вчителі та випускники школи. Бажаємо родині спортивних здобутків та побільше високих нагород.

ЗА МАТЕРІАЛАМИ ІНТЕРНЕТ РЕСУРСІВ