Навчання фінансовій грамотності

Новини, Новини з класів

IMG_0626Цього тижня у школі розпочалися уроки фінансової грамотності для учнів школи. Представники “ПриватБанку” провели перший урок у 5-А класі, під час якого розповідали про правила розпізнавання грошей (фальшиві чи ні) та як правильно користуватися карткою “Юніор”, у чому переваги, якщо така є в наявності.

За словами вчителів, чим раніше діти почнуть вчитися поводитись із грошима, тим краще. Адже на сьогоднішній день діти вже мають свої кишенькові гроші, тому повинні правильно ними розпоряджатися, щоб це було і раціонально, і вигідно як для них самих, так і для батьків.

Надалі такі уроки заплановані для учнів інших класів. Після низки проведених уроків учнів школи поведуть на ескурсію до відділень “ПриватБанку”, де вони зможуть глибше пізнати структуру роботи банківських установ.