Навчання знову призупинено!!!

Для учнів, Міські новини, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства, Школа безпеки

1d0fc2c6986316a7a5d25e98565e1c04Сьогодні на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення продовжити обмежувальні заходи у школах до кінця тижня.

“Вирішили продовжити обмежувальні заходи у школах. На жаль, цифри по захворюваності на грип у Черкасах залишаються невтішними. Станом на сьогодні, за повідомленням міської СЕС, маємо збільшення рівня захворюваності майже на 3%. Таким чином, епідпоріг у нашому місті перевищений на 44%.
 Тому сьогодні на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення продовжити обмежувальні заходи у школах до кінця тижня” –
повідомив на своїй особистій сторінці в соціальній мережі “Фейсбук” міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Отже, навчальний процес у школах міста призупинено до 6 лютого!

Таке рішення прийнято, зважаючи на рекомендації місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій! Водночас, на інші терміни буде перенесено проведення масових, розважальних і спортивно-масових заходів для дітей шкільного віку.
Згідно з рішенням виконкому, департамент освіти та гуманітарної політики має забезпечити дотримання санітарних норм, температурного режиму й безпечного функціонування навчальних закладів у період загострення епідеміологічної ситуації через захворювання на грип та ГРВІ.
За подальшими новинами і змінами слідкуйте на нашому сайті та в соціальних групах Фейсбук і Вконтакті!!!