“Черкаські Мавпи” у гостях…

Без категорії, Для учнів, Міські новини, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

23 лютого у Черкаській ЗОШ №7 відбулася зустріч гравців баскетбольної команди “Черкаські Мавпи” Ліповцева Дмитра та Руслова Нікіти з учнями 4-6 класів. Відомі спортивні майстри провели майстер-клас із дітьми.

Флісові котики від 6-Б класу…

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

Учні 6-Б класу 22 лютого  вирішили підтримати японців та відсвяткувати День кота креативним майстер-класом (22 лютого в Японії національне свято – День кота, ще це свято відзначають у Польші та Італії – 17 лютого, у Росії – 1 березня, у Великобританії – 8 серпня)!

Сьогодні іменини української жінки-борця…

Для учнів, Новини, Події, Скарбничка вчителя, Школа батьківства

Сьогодні 147 років з Дня народження найславетнішої української поетеси, геніальної жінки-борця, яку прозвали дочкою Прометея, бо Вона несла людям вогонь просвіти, вогонь своєї любові, жар свого невтомного слова.

Профорієнтація від Навчального центру ім. Ігора Момота…

Для учнів, Новини, Новини звідусіль, Шкільні новини, Школа батьківства

Днями до старшокласників (10-11 класи) нашої школи завітав підполковник О.В. Чубенко. Гість розповів про роботу  Навчального центру ім. І. Момота:

Гра-квест “Подорожуємо країною Мовознавства”

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Як і планувалося раніше, 21 лютого в Міжнародний день рідної мови для учнів 5-8 класів було проведено захоплюючу гру-квест “Подорожуємо країною Мовознавства” (педагог-організатор, вчитель укр.мови Середа Т.Г.). Гра захопила вихованців своєю динамічністю та примусила швидко реагувати і поспішати до перемоги. Але про все по порядку….

Мовна конференція для найстарших

Новини, Шкільні новини

У рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови у школі 21 лютого учні 10-11 класів взяли участь у мовній конференції “Суспільний аспект мовної поведінки українців” (вчитель Українець І.К.). З повідомленнями виступили Кадук Катя, Куць Аніта, Терьохіна Каріна – учні 11-У класу.

Мовний тренінг для дев’ятикласників

Новини, Шкільні новини

У рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови, як і було заплановано раніше, на 2 уроці в 9-А класі проведено урок-тренінг вчителем Черкащенко Н.Г. Вчитель намагалася дітям довести, що дбаючи про чистоту своєї мови, ми поважаємо не тільки себе, а й своїх співрозмовників. Саме тому, щорічно, 21 лютого відзначаємо Міжнародний день рідної мови, щоб відчути себе […]