Новини від Євроклубу…

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

В цьому році під час дистанційного навчання з квітня по червень наші євроклубівці, учні 8-Ф, учні 5- А, 5-Б та 9-Б  класів взяли участь в міжнародному освітньому проекті eTwinning”Online and healthy”. В проекті  брали участь 9 шкіл з 4 країн- України, Латвії, Німеччини, Хорватії.

Головна мета проекта було навчити учнів раціональному використанню IT, прищепити їм почуття причетності, а не самотності, навчити учнів співпрацювати, обмінюватися інформацією про здорове життя в Інтернеті. Учні  отримали досвід безпечного навчання в Інтернеті та побачили як можливо розумно та відповідально використовувати технології.

Учні знайомились друг з другом, розповідали про свої країни, міста та школи, дискутували як Коронотайм змінило життя людей, зустрічались у відеоконференціях, вивчали граючись у Learningapps  основні поняття про різні форми здоровя, знімали відео про своє життя під час онлайн навчання. робили презентації та фотоколажі , навчались працювати в різних IT tools та робили багато цікавих інших речей. Результатом проекту стала  спільна електронна книжка, де кожен учасник розповів про найбільш памятні моменти проекту.

Учні 8-Ф створили відео ТУТ

Учні 5-тих класів створили тематичні плакати

Інформацію надала координатор Євроклубу Щербатюк Л.А.