“Новорічний настрій”

Новини, Шкільні новини

  Протягом грудня  вчителі, учні та їх батьки вели кропітку роботу зі створення новорічного настрою у школі. І ми зі впевністю можемо сказати, що робота не була даремною. На вікнах навчальних кабінетів кружляють композиції витинанок. Переглядаючи на подвір’ї школи красу прикрашених вікон, ніби потрапляєш в захоплюючу казку під назвою «З новим роком, рідна школа».

 

  А 25 грудня члени учнівського самоврядування Погорельська Анастасія 9м (Президент школи), Мудра Вікторія 9м (фотокореспондент школи), Буряк Євгеній 8б (тех. адміністратор шкільного сайту) на чолі з заступником директора з виховної роботи Українець Інною Костянтинівною та педагогом-організатором школи Пожарською Наталією Анатоліївною провели огляд навчальних кабінетів та перевірили створення новорічного настрою  в них.

  Цього року були приємно здивовані, оскільки діти доклали максимум зусиль для того, аби підвищити новорічний настрій у своїх кабінетах. У них кружляють сніжинки, витинанки,  прикрашають класні кімнати господарі цього року овечки та кози, новорічні світлодіодні гірлянди, мережливі дощики та ялинки. Деякі кабінети були прикрашені патріотичними кольорами і всі прикраси були виготовлені в жовто-блакитних кольорах.

Приємно було отримувати новорічні вітання із листівок виготовлених у класних кімнатах, слід відмітити такі класні колективи: 7а, 10ф, 9м,8а, які наполегливо підійшли до цього питання.

Тож за підсумками створення новорічного настрою в класній кімнаті маємо таких переможців:

ІІІ місце – каб. № 205 – 11м клас – класний керівник Плакасова Г.С.

ІІІ місце – каб. № 215 – 5а клас – класний керівник Кумечко Л.П.

ІІ місце – каб. № 214 – 7а клас – класний керівник Гаврилюк О.А.

ІІ місце – каб. № 305 – 9м клас – класний керівник Токова В.В.

І місце – каб. № 307 – 5б клас – класний керівник Єрохіна О.О.

 

    За оригінальне новорічне привітання І місце отримує колектив 10а класу – класний керівник Кошмай Світлана Миколаївна, дякуємо за креативний підхід, комісія отримала задоволення від побаченого.

 Тож ще раз вітаємо усіх з Новим роком! Бажаємо вам творчого пошуку до нових ідей і сподіваємось, що усі залишись задоволеними створеній чарівній казці у стінах рідної школи.

Фото знаходяться в фотоальбомі сайту та шкільної групи

Переглядів: 558