Оголошуємо фотоконкурс!!!

Без категорії, Для учнів, Новини, Шкільні новини

УВАГА! УВАГА!

Оголошуємо шкільний фотоконкурс  «Україна – це ми!»

У період з 20.11.2021 до 28.11.2021 року у школі проводитиметься шкільний фотоконкурс «Україна – це ми!». Запрошуємо учнів до участі. Найкращі фотороботи будуть направлені для участі в обласному конкурсі.

Конкурс проводиться у двох вікових групах:

Молодша група (10-12 років)

Старша група (13-18 років)

Електронні варіанти робіт надсилати до 28.11.2021р. на електронну адресу [email protected] з поміткою у темі листа «Фотоконкурс «Україна – це ми!».

Роботи відправлені пізніше зазначеного терміну, участі у конкурсі не беруть.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

Портретна фотографія (жанр фотографії без явної соціальної спрямованості, що зображає людей у громадських місцях в звичайних ситуаціях: на вулицях, в парках, на пляжах тощо);

Моя маленька Батьківщина (Україна – потужний культурний центр зосередження усієї багатовікової спадщини українського народу – чарівний куточок Землі, яскрава перлина в намисті Європи);

Герої серед нас (видатні особистості сьогодення);

Ми – єдина Україна (фото, які найточніше відображатимуть Україну, якою її бачать діти).

На конкурс приймаються тільки авторські фотографії – зроблені власноруч. Заборонено використовувати матеріали з Інтернету та ті, які вже публікувались в інтернеті.

Надісланий на конкурс електронний файл фотографії має бути підписаний наступним чином: назва роботи, прізвище, ім’я автора (без скорочень та абревіатур), номінація і вікова група.

Фотороботи, які не відповідають вимогам, розглядатись не будуть.

Бажаємо нашим учасникам успіхів і сподіваємось на Вашу активну участь у конкурсі