Олімпійський тиждень відбувся!

Для учнів, Новини, Шкільні новини

bfgqokeiadqНа початку вересня протягом цілого тижня у школі проходили Малі шкільні олімпійські ігри. Під час тижня  були проведені спортивні змагання з легкої атлетики, міні-футболу та шахово-шашковий турнір.

В легкій атлетиці змагалися  діти в своїй віковій групі, окремо хлопчики і дівчатка. 18 осіб вибороли перемогу в бігові на 60 м та стрибках у довжину з місця з найкращими результатами. У змагання  з міні-футболу йшла боротьба за вихід у півфінали і фінал. В результаті у фінальних іграх четверте місце посіла збірна хлопців 5-А класу, третє – збірна юнаків 11-М класу, друге – збірна хлопців 7-А класу і переможцями турніру стала команда хлопців 9-А класу. На підсумковій лінійці переможці були нагороджені грамотами і перехідним кубком.

Відбулася хода олімпійців, де діти взяли участь і продемонстрували свої здобутки (медалі, кубки тощо) з різноманітних видів спорту.

На лінійку-закриття було запрошено Сіднея Станіслава Олександровича, майстра спорту з баскетболу, викладача Інституту Пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, підполковника, тренера збірної команди школи з баскетболу (дівчатка), яка влітку цього року посіла 3 місце у 21-му Міжнародному турнірі з баскетболу в м. Одеса, присвяченому пам’яті І.Я. Кесельмана.