«ОРИГІНАЛ» вітає рідну школу з іменинами….

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Учергове раді вітати усіх вас ще одним випуском шкільної газети «ОРИГІНАЛ»!

І цей номер створювали святково! Адже вибагливий листопад у кінці свого осіннього панування приносить у нашу рідну домівку приємне свято – День народження школи!

І вже 53 роки щемливо відлунює шкільний дзвінок, і вже скільки поколінь вивчилося у нашій Alma Mater, і скільки всього пережито і випробувано!… Тож святкуймо День школи разом!!!

А ще не забудьмо про День української писемності та інші важливі події  місяця! Привітаймо сильну половину людства із Міжнародним днем чоловіків! Підсумуймо жовтневі шкільні події, помандруймо до Львова разом із 10-М класом і ще багато цікавого та корисного знайдімо у листопадовому «ОРИГІНАЛІ»!

Тож давайте проводжати осінь разом!..

Ознайомитися з листопадовим випуском газети можна у розділі «Шкільна газета «ОРИГІНАЛ» нашого сайту.