“ОРИГІНАЛ” знову з вами!

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Червень-липеньЛітні вітання дорогим нашим читачам!!!
Насичений подіями і досягненнями навчальний рік дав про себе знати і нам, тому шкільний «ОРИГІНАЛ» змушений був також відновлювати сили і трішечки відпочити. Але ми вже повертаємося до активної роботи і подаруємо вам, шановні наші, ще два літні випуски шкільної газети!

 

 

 

 


І хоча сезон відпочинку, засмаги, купання, вітамінів і такого довгожданого неучіння уроків і неписання конспектів продовжується, ми згадаємо і ще раз подякуємо усім тим учням і вчителям нашої школи, чиїми здобутками і досягненнями був наповнений 2015-2016 навчальний рік! Згадаємо прізвище кожного нашого призера і активіста!
А ще ми пропонуємо разом привітати літніх іменинників, ознайомитися із розширеною сторінкою знавців англійської мови, переглянути актуальні оголошення, згадати яскраві миттєвості вже минулого кінця навчального року… І звичайно ж, трішки повторимо правила безпечного життя на канікулах! Тож уперед!!!

P.S. Просимо відгукнутися  тих учасників конкурсу “ГРІНВІЧ”, які не зазначені у даному випуску газети, щоб ваші імена з’явилися у загальному списку. Дякуємо за розуміння. 

Прочитати газету можна на сторінці шкільної газети перейшовши за посиланням ТУТ

Переглядів: 373