Осіння педрада відбулася…

Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

На початку листопада педагогічний колектив школи провів педагогічну нараду у формі тренінгу на тему: «Створення середовища дружнього до дитини в умовах НУШ».

На педраді одним із ключових питань розглядалось питання булінгу. Змістовним та насиченим був виступ Войцях Тетяни Володимирівни – завідувача навчально-методичним центром психологічної служби Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Вона досить стисло, але інформативно розповіла вчителям всі ключові поняття цього питання. Вчителі школи опрацювали матеріали та презентували свої проекти основних понять булінгу. Після завершення педради було прийнято рішення про наступне:

1. Провести заняття з вчителями школи з програми «Не смійся з мене», для подальшої роботи з дітьми (координатор соціальний педагог Фесун С.Є.)
  2. Створити в школі Кодекс безпечного освітнього середовища (координатор заступник директора з виховної роботи Українець І.К.)
  3. Провести в школі внутрішній аудит, щодо питання освітнього середовища (координатор заступник директора з виховної роботи Українець І.К., соціальний педагог Фесун С.Є., практичний психолог Губанова С.В.).

Більше фото за посиланням у Фейсбуці

За матеріалами Л.М. Фесак